Najbliższe premiery:
After the Credits 4 komentarze

ATC#18. Midnight Special: Batman v Kung Fu Panda

Susza filmowa nastała. Troszkę przez dystrybutorów, troszkę przez święta, troszkę przez to, że niektóre premiery mamy omówione od 100 lat. Faktem jest, że w tym odcinku mamy raptem 3 bohaterów. Skąd więc znowu te nieznośne 4 godziny zapytacie?

Świt sprawiedliwości dwóch amerykańskich herosów zajął nam bite dwie godziny, ale każdy kto go przeżył wie, że ten temat to samograj pełen motywów, scen, ról do przedyskutowania i niezgadzania się.

Do tego trzecia odsłona przygód nieco zużytej już Pandy i świeżynka ze Stanów – Midnight Special od Jeffa Nicholsa. Póki co bez szans na dystrybucję w Polsce.

W informacjach też kiepsko, ale wygrzebaliśmy dla Was obowiązkowe 1,5h plotek – Robin Wright androidem, Netflix potentatem, superbohaterowie, Jezus na pustyni czyli Zjawa 2, emerytura Zimmera i reżyserski Marsjanin.

PS: Księga Dżungli to filmowe złoto, zabierajcie dzieciaki i pędźcie za tydzień! Obowiązkowo w Imaxie.

Fanpage podcastu
iTunes
RSS podcastu
Kanał Youtube
Bezpośredni link do mp3

Rozkład jazdy:

  • ogłoszenia parafialne
  • newsy
  • Kung Fu Panda 3
  • Midnight Special
  • Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (blu-ray)
  • Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
Marcin Cisowski

Kilka słów o autorze

Marcin Cisowski

Głównodowodzący movieMAG.pl. Z papierami na producenta filmowego i telewizyjnego. Póki co bez filmu na koncie, z tym drugim medium związany od (zdaniem niektórych zbyt wielu) lat. Po więcej porywających informacji zapraszam do zakładki "O blogu" :).
MovieMag na Facebooku do góry