Najbliższe premiery:
After the Credits 0 komentarzy

After the Credits. Jurassic World – odcinek specjalny

Targi E3 w Los Angeles już za nami… wróć, to nie ten podcast. DINOZAURY! Co tam jakieś targi, targi są co roku, a na nową przygodę z dinusiami czekaliśmy 14 lat. Nie mogliśmy nie uczcić tego wydarzenia.

Nostalgia, wspomnienia i ciekawostki sprzed 22 lat. Które sceny śniły się kilkuletnim kinomanom po nocach, jak wyglądał czas premiery przełomowej pierwszej części cyklu w Polsce okresu przemian, gdzie wymienialiśmy się naklejkami z dinozaurami, jak powstał dźwięk kroków T-Rexa, czym był czarny poniedziałek i jak miał pierwotnie wyglądać finał tego klasyka kina rozrywkowego – to wszystko i więcej w segmencie wspominkowym.

Po otarciu łez wzruszenia zabraliśmy się (spoilerowo) za nowy film Colina Trevorrowa. Czy Wojtek przestał być aż tak sceptycznie nastawiony do powrotu marki? Kto zachwycił chłodem i urokiem, kto zawiódł przezroczystością, a kto ma wąsy i obciachową kamizelkę? Jak miał wyglądać Jurassic Park 4 AD 2007, który dinozaur nie przeszedł przez sito montażu, kto z kim nie całuje się w Parku i dlaczego, i o co chodzi z tymi cholernymi szpilkami?!

W związku z tym wyjątkowym dla nas świętem regularnego odcinka spodziewajcie się w przyszłym tygodniu.

Przypominamy też o trwającym konkursie – do końca czerwca czekamy na maile z Waszymi muzycznymi opowieściami. Szczegóły w poprzednim After the Credits. Płyta z muzyką z Gry o Tron podpisana przez Ramina Djawadiego sama się nie wygra, co nie? 🙂

Fanpage podcastu
iTunes
Kanał Youtube
Bezpośredni link do mp3

Poniżej obiecane w podcaście zdjęcie pierwszych gadżetów filmowych w III Rzeczpospolitej. Z wizytą w telewizorze, bo grzechem było nie pokazać takich skarbów 😉 .

22807_10205863263574840_1842687097671330090_n

Marcin Cisowski

Kilka słów o autorze

Marcin Cisowski

Głównodowodzący movieMAG.pl. Z papierami na producenta filmowego i telewizyjnego. Póki co bez filmu na koncie, z tym drugim medium związany od (zdaniem niektórych zbyt wielu) lat. Po więcej porywających informacji zapraszam do zakładki "O blogu" :).
MovieMag na Facebooku do góry