Najbliższe premiery:
After the Credits 1 komentarz

After the Credits. Avengers: Czas Ultrona i kinowe uniwersum Marvela – odcinek specjalny

hulkbustplakatWróciliście właśnie z kina z bez wątpienia najbardziej oczekiwanego wakacyjnego filmu AD 2015? Coś nie daje Wam spokoju, czujecie niepokój po seansie, boicie się, że to z Wami jest coś nie tak? To zupełnie jak my. W najnowszym odcinku specjalnym próbujemy poradzić sobie z traumami, które zgotował nam Ultron.

Na terapii razem z Wojtkiem rozbijamy drugich Avengersów na segmenty i pochylamy się nad każdym z nich, diagnozujemy chorobę, szukamy elementów, o których myślimy ciepło, a na deser ramię w ramię z Jossem Whedonem dzielimy się informacjami co i w jakiej ilości kazano mu w filmie zmienić/wyrzucić.

Ale ale. To druga część odcinka. Nie możecie jednak przegapić naszego prawie 2,5-godzinnego hołdu dla kinowego uniwersum Marvela. Wojtek zrekonstruował pełną chronologię wydarzeń ze wszystkich powstałych dotychczas filmów. Następnie z nieukrywaną radością bierzemy na warsztat każdy jeden film ze stajni Marvela, przypominamy sobie za co je polubiliśmy, rozmawiamy o naszych ulubionych scenach, czarnych charakterach, przypominamy sceny ukryte po napisach. Emocjonalna i spontaniczna przejażdżka.

Dla wygody podzieliliśmy 4,5 godziny nagrania na dwie części, ale traktujcie je proszę jako jeden odcinek specjalny, bo tak też został oryginalnie zarejestrowany.

Fanpage podcastu
iTunes
Kanał Youtube
Bezpośredni link do części 1 w mp3
Bezpośredni link do części 2 w mp3

zgrajaultron

Marcin Cisowski

Kilka słów o autorze

Marcin Cisowski

Głównodowodzący movieMAG.pl. Z papierami na producenta filmowego i telewizyjnego. Póki co bez filmu na koncie, z tym drugim medium związany od (zdaniem niektórych zbyt wielu) lat. Po więcej porywających informacji zapraszam do zakładki "O blogu" :).
MovieMag na Facebooku do góry